• Rosengart stolní fotbal
  1 review

 • Stolní fotbaly známé jako fotbálky jsou moderní dynamická hra, která nabízí hráčům všech věkových kategorií vzrušení, zábavu a radost z přátelského i profesionálního soupeření v duchu fair play. V současné době se rozvíjí organizované hraní takřka po celém světě.
  Fotbálek může zároveň užitečně posloužit jako rehabilitační nástroj, pomůcka sociálních pracovníků při práci s dětmi, aktivita podporující týmové cítění, osobní rozvoj a základní motorické dovednosti nejen u dětí
  Nájemcům přináší pronájem stolních fotbalů kromě zlepšení nabídky služeb oproti konkurenci i možnost bezpracného výdělku v podobě provize za umístění fotbálku do jejich provozovny. Firmám poskytuje ideální relaxační pomůcku k dosažení lepších pracovních výkonů zaměstnancům. Ve školních klubech a jiných zařízeních pro mládež je ideální zábavou u které se děti mohou kolektivně rozvíjet.
  Při vývoji stolů Rosengart klademe především důraz na kvalitu materiálů a výrobních technologií, zpracování detailů, odolnost stolu na fotbálek a na jeho design.
  Foosbal stoly Rosengart odpovídají sportovním předpisům České foosballové organizace (www.foosball.cz), která je patronem soutěží pořádaných na území České republiky. ČFO je uznávaný člen mezinárodní světové foosballové organizace ITSF a na stolech Rosengart se pravidelně hrají mezinárodní turnaje počítané do světových žebříčků.
  Rosengart je stolní fotbal české výroby. Většina komponentů je rovněž vyrobena v Čr.

 • PHOTO GALLERY